Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLAST nie podlegają żadnym ograniczeniom architektonicznym. Tworzymy je na bazie projektów łączących ekonomiczność z bezpieczeństwem i nowoczesność techniczną z klasycznym designem.

DRZWI TARASOWE

Ich innowacyjna budowa zapewni Ci wygodne wyjście na balkon, taras lub do ogrodu oraz doskonale doświetli wnętrze Twojego domu. Nasze drzwi tarasowe sprawdzą się zarówno w mieszkaniach w bloku, domkach jednorodzinnych, jak i apartamentach.

Drzwi tarasowe HST Premium

Drzwi HST Premium są połączeniem stylowego designu z trwałością. To ona sprawia, że raz zakupione służą przez lata, nie wymagając dodatkowych napraw ani poprawek. Za trwałością idzie energooszczędność stworzona za pomocą dodatkowych uszczelek i bezpieczeństwo. HST Premium to także wygoda spotęgowana udoskonalonymi progami, niwelującymi szansę potknięcia i konstrukcją, pozwalającą na uzyskanie nawet do 6,5 m szerokości skrzydła. HST Premium to drzwi, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W końcu „Premium” nie pojawił się w nazwie przez przypadek.

Drzwi tarasowe HST

Nowoczesne rozwiązania techniczne? Te znajdziesz przede wszystkim w drzwiach tarasowych HST. Mamy tutaj na myśli skrzydła poprowadzone na dwóch niezależnych od siebie prowadnicach, zwiększających wygodę użytkowania i dodatkowe uszczelki, które dbają również o jakość parametru termoizolacyjności. Nie zgubiliśmy w tym wszystkim także designu, który sprawia, że HST sprawdzą się zarówno we wnętrzach o minimalistycznej, jak i tradycyjnej aranżacji.

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Ogromny ogród, duży taras czy mniejszy balkon? W każdym z tych miejsc sprawdzą się drzwi PSK i PSK-Z. Wszystko dzięki zaawansowanemu i przemyślanemu w każdym calu systemowi uchylno-przesuwnemu, dzięki któremu do obsługi drzwi potrzeba jeszcze mniejszego nakładu sił. Całość dopełniają nowoczesne okucia i eleganckie, wyprofilowane klamki. W PSK i PSK-Z umieściliśmy także duże przeszklenia, za sprawą których Twój dom stanie się zdecydowanie jaśniejszy, a piękno stylu, w jakim urządziłeś jego wnętrze zostanie spotęgowane.

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Nowoczesne trendy modowe nie są Ci obce? Więc na pewno docenisz piękno i innowację drzwi tarasowych PSK Atrium. To one najdoskonalej łączą się z jasnymi, minimalistycznymi wnętrzami, a dzięki klasycznym rozwiązaniom architektonicznym zapewniają największą wygodę. Komfort ten obecny jest zarówno przy korzystaniu z drzwi, jak i przebywaniu w domu – w pierwszym przypadku pomagają nowoczesne okucia, a w drugim mikrowentylacja, umieszczona w PSK Atrium i poprawiająca jakość parametru izolacji termicznej.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu