Okna

Szeroka gama kolorystyczna, dopracowane parametry oraz oryginalny wygląd pełen klasycznej elegancji. Poznaj okna OKNOPLAST i zapewnij swojemu domowi to, co najlepsze.

OKNA

Piękny design okien uwidaczniamy w ich udoskonalonym profilu, rozwiązania technologiczne w dopracowanych parametrach technicznych, a ekonomiczność w szczelności, którą znajdziesz wyłącznie w oknach OKNOPLAST.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach

Okno PIXEL

Jeśli we wnętrzu Twojego domu brakuje światła, a jego elewacja domaga się natychmiastowego odświeżenia, powinieneś zwrócić uwagę na okna Pixel. To przy ich produkcji skupiliśmy się na designie, tworząc elegancki i smukły profil okienny i zwiększając powierzchnię szyb po to, by nawet najciemniejszy kąt Twojego salonu zyskał na jasności i pięknie. Oczywiście nie zapomnieliśmy o parametrach technicznych. Pixel skutecznie ochroni Twój dom przed zbędną utratą ciepła, a Ty odczujesz to już na pierwszym rachunki za ogrzewanie.

Okno PROLUX

W aspekcie ilości światła w pomieszczeniu królują okna Prolux. Wszystko za sprawą autorskiej konstrukcji profilu ramy oraz skrzydeł i udoskonalonej konstrukcji szyb, dzięki którym zapewniają wnętrzom więcej jasności niż wszystkie standardowe okna PCV. Przyczynia się do tego także wąski słupek ruchomy z symetrycznie umieszczoną klamką. Wygoda i piękno? To połączenie, które uzyskasz dzięki oknom Prolux.

Okno WINERGETIC PREMIUM

Porządna dawka ciepła utrzymana we wnętrzu domu to klucz do przytulności i komfortu. Jak to osiągnąć? Z oknami Winergetic Premium to na pewno łatwiejsze, dlatego, że stolarkę tę wyposażyliśmy nie tylko w zmodernizowany, jeszcze grubszy pakiet szybowy, ale także nowoczesny system uszczelniania, dzięki czemu ciepło z wnętrza Twojego domu na pewno nie „ucieknie”. Przekłada się to także na komfort życia w upalnych i mroźnych miesiącach.

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Zakup nowych okien opierasz na tym, jakie technologie zastosowano w ich produkcji? To jasne. Każdy chce, by zakupiona przez niego stolarka okienna prezentowała najwyższą jakość wykonania i zgadzała się z nowoczesnymi trendami w produkcji. Takie są właśnie okna Winergetic Premium Passive, które uzupełnione o dodatkowe wzmocnienia antywłamaniowe i termiczne oraz trzykomorowy pakiet szybowy spełniają wymagania zarówno zabudowań pasywnych, jak i tradycyjnych.

Okno KONCEPT

Okna Koncept łączą w sobie klasyczny design, bezpieczeństwo i ekonomiczność. Są przykładem doskonałego połączenia stylu z praktycznością, a przy tym są niezwykle trwałe, dzięki czemu służą naszym Klientom, nawet tym najbardziej wymagającym, przez długie lata. Naprawy i odnawianie? To nie w przypadku naszych okien, których produkcję kontrolujemy na każdym etapie, a parametry techniczne stale udoskonalamy.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu