Rolety

Rolety OKNOPLAST to szansa na dodatkowe wzmocnienie zakupionych okien. Przede wszystkim na poprawę parametru izolacyjności termicznej i akustycznej oraz ogólnej estetyki domu.

ROLETY

Rolety okazują się przydatne o każdej porze roku – latem chronią przed przegrzaniem, zimą przed utratą ciepła. Są także designerskim dodatkiem do zamontowanych okien. W naszej ofercie znajdziesz aż cztery rodzaje rolet, różniące się zarówno pod względem wyglądu, jak i parametrów technicznych, wokół których została skupiona ich budowa.

Rolety LUNA

W kwestii poprawy zachowania ciepła we wnętrzu domu na ratunek przybywają rolety Luna. Te wzmocnione dodatkową obudową i aluminiowym pancerzem nie wpuszczają do pomieszczenia zimna, co jeszcze spotęgowane jest przez możliwość dokonania tak zwanego ciepłego montażu, czyli umieszczenia rolet po zewnętrznej stronie okna i całkowitego ich zabudowania. W ten sposób okazują się także niekwestionowanym dodatkiem w zakresie poprawy wyglądu całej elewacji.

Rolety SOL EVOLUTION

Od rolet wymagasz przede wszystkim poprawy ogólnej estetyki – zarówno zakupionych okien, jak i całej elewacji Twojego domu? Dobrze więc, że trafiłeś na rolety Sol Evolution, bo to właśnie w ich produkcji wykorzystaliśmy materiał, który nie traci na swojej jakości nawet pod wpływem ogromnej ilości słońca. Sol Evolution to także niekwestionowana oryginalność. Gwarantujemy, że na rynku nie znajdziesz rolet, które w tak dużym stopniu wpływałyby na poprawę parametru cieplnego i akustycznego, prezentowanego początkowo przez okna.

Rolety SOL

Ilość światła dobiegającego do wnętrza też powinna być kontrolowana, szczególnie latem. W tym pomogą Ci rolety Sol i możliwość zamontowania ich we wnęce okiennej, dzięki któremu pokryją całą powierzchnię okna i dopuszczą tyle słońca, ile będziesz chciał. Łączy się to także z ochroną domu i mieszkańców przed hałasem dobiegającym z zewnątrz oraz silnymi podmuchami wiatru. Desing – o nim też nie zapomnieliśmy, dzięki czemu rolety Sol doskonale połączą się zarówno z oknami plastikowymi, jak i aluminiowymi.

Rolety TERRA

Ochrona przed włamaniem? Możliwa z roletami Terra, wykonanym z najwyższej jakości aluminium i montowanymi po zewnętrznej stronie okna. Z takim produktem nie poradzi sobie żaden włamywacz. Na korzyść rolet Terra przemawia także podwójne ryflowanie, które potęguje wartość ogólnej estetyki i chroni przed niekorzystnym oddziaływaniem silnego wiatru.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu